top of page

Швидкі, мов равлики: Вінницькі поліція та прокуратура майже три роки розслідують, хто приватизував

Швидкі, мов равлики: Вінницькі поліція та прокуратура майже три роки розслідують, хто приватизував озеро на старому місті


Наприкінці березня у групі “Черный список Винница” в соціальній мережі ФБ з’явився допис про обгороджене парканом озеро на Старому місті. Як виявилось, паркан поставили на земельній ділянці, справа по якій знаходиться в суді. А ось кримінальне провадження по цій земельній ділянці було відкрито ще у червні 2016 року і досі триває розслідування.

Саме такою була відповідь на запит Автомайдану про стан кримінального провадження щодо озера на Старому місту (тупик Маяковського).


Попри тривале кримінальне провадження, арешт на земельну ділянку не накладено і там тривають активні земляні роботи.

Це не єдине озеро, яке опинилось у приватній власності , поряд також обгороджений парканом водний об’єкт, який приватизував бізнесмен Валентин Архіпов. Справа зараз також знаходиться в суді.

Також біля спірних озер побудувались судді. Той шматок вулиці місцеві називають “тупиком правосуддя” але ні прокуратура, ні Вінницька міська рада, ні сусідня Лука-Мелешківська сільська рада не знають, хто роздав там землю суддям.

Нагадаємо, що правоохоронці досі “розслідують”, як заплаву річки Вишня роздерибанила родина депутатів Станіславенко-Ткачуків.


4 перегляди
bottom of page