top of page

Дерибан 54 мільйонів гривень або чому СБУ проводить обшуки в Одеському порту, яким керував депутат

Дерибан 54 мільйонів гривень або чому СБУ проводить обшуки в Одеському порту, яким керував депутат Ігор Ткачук?

На державному підприємстві Одеська філія Адміністрація морських портів України Служба безпеки України проводить обшуки. За версією слідства, службові особи державного підприємства, ймовірно за попередньою змовою з іншими особами, перерахували на рахунки українського суб’єкта господарської діяльності 54 млн грн за виконання певних видів робіт. Згодом, шляхом укладення ряду фіктивних договорів, вказані кошти були перераховані на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, а у подальшому розподілені між учасниками злочинної схеми. Натомість роботи по реконструкції причалу №7 Одеського морського порту фактично не виконанні. Про це повідомляє інтернет видання “Цензор. нет”.

Одеською філією морського порту ще донедавна керував вінницький депутат Ігор Ткачук. У вересні цього року він ще роздавав інтерв’ю журналістам щодо майбутньої діяльності одеського порту а на сайті Аміністрації порту розміщували інформацію про успішне будівництво 7 причалу.

А уже у листопаді на підприємство приїхали працівники СБУ та Генеральної прокуратури з обшуками.

Згідно декларації Ігоря Ткачука за 2018 рік його родина заощадила понад 1, 25 мільйона доларів, 335 тисяч ЄВРО та 8 мільйонів гривень.


У червні 2017 року Одеська філія Адміністрації Одеського морського порту уклала угоду на реконструкцію причалу № 7 Одеського морського порту на загальну суму 787 мільйонів гривень. Про це йдеться в оголошенні на сайті публічних закупівель Прозорро. Угоду підписали з ТОВ “РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИЙ ТРЕСТ ЧМП”.

А у квітні цього року слідчі Генеральної прокуратури витребували через суд документи, пов’язані з реконструкцією причалу. Про це йдеться в Ухвалі Печерського районного суду від 8 квітня 2019 року.

А у жовтні 2019 року після приїзду президента Зеленьского Ткачука звільнили з посади керівника порту.

Потрібно нагадати, що у Вінниці родина депутата Ігоря Ткачука та депутатки Людмили Станіславенко роздерибанила заплаву річки Вишня, оформивши на пов’язаних з ними осіб земельні ділянки навколо озера. А у березні цього року земельні ділянки заплави були оформлені на дітей депутатів Ткачуків.


7 переглядів
bottom of page