Держаудитслужба цікавиться, чому 28 мільйонів на полігон віддали без тендера на фірму “Зі зв’язками”

Держаудитслужба цікавиться, чому 28 мільйонів на полігон віддали без тендера на фірму “Зі зв’язками” у ДАБІ?


В середині квітня Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради підписав пряму угоду без тендера. Згідно з документами 28,7 мільйонів бюджетних коштів планують заплатити фірмі «Подільський будівельний інжиніринг» за будівництво комплексу зі знешкодження побутових відходів у Людавці.

Головою Департаменту досі є Володимир Ніценко, що фігурує у кримінальному провадженні з закупівлею технічної солі.

Згідно з інформацією Аналітичної системи Youcontrol бенефіціаром ТОВ «Подільський будівельний інжиніринг» є Андрій Варварук.

Він є чоловіком Ірини Варварук, головної спеціалістки відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) у Вінницькій області. Це вказано у її декларації за 2019 рік.

Держаудитслужба зацікавилась, чому Департамент Вінницької міської ради вирішив, що під час будівництва полігону була відсутня конкуренція і чому не оголосили тендер?

Попри термін у три робочих дні відповіді від Департаменту Ніценка Держаудитслужба досі не отримала.

Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Вінницькій області за 2 дні «розпиляла» 12 мільйонів також без тендерів. З них 9,3 мільйона отримала фірма «Подільський будівельний інжиніринг».